На першій полиці було 36 підручників, на другій на 21 менше, ніж на першій , на третій полиці у 2

рази більше ніж на другій. Скільки підручників на всіх полицях разом

Ответы на вопрос

Отвечает Hugrov Alex.

Ответ:

1 полиця - 2х -17 2 полиця - x + 13 Розв * язання : 2x - 17 = x + 13 2x - x = 13 + 17 x = 30 1 полиця- 60 2 полиця - 30 darinanatawa8