А) У коробці 25 пачок зеленого чаю по 30 г у кожній. Скільки пачокчаю по 50 г можна отримати?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гусаров Андрей.

Ответ:

15 пачок чаю можна отримати

Пошаговое объяснение:

25•30=750( г.) - вага всіх пачок

750:50=15 (пач.)

Отвечает Аверин Макс.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

25×30=750г - загальна маса чаю

750:50=15 п. - пачок по 50г