Обчисліть периметр п’ятикутника, якщо три його сторони дорівнюють 18 см, а інші по 23 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Pushkar Dima.

Ответ:

18×3=44

23×2=46

44+46=90

Отвечает Турманова Дильназ.

Ответ:

Р=18×3+23×2=100 (см)