Обчисліть периметр п’ятикутника, якщо дві його сторони дорівнюють 9 см, а інші по 11 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Хреникова Айнур.

Ответ:

2•(9+11)=40см периметр

Пошаговое объяснение:

Можно коронку:-D

Отвечает Chirkov Dima.

Ответ: Р=9+9+11+11+11=51 см

Пошаговое объяснение:

У п'ятикутника 5 сторін, дві з них по 9 см - значить 3 інші по 11.