Знайди число, якщо 2/11 його дорівнює 35,4. Відповідь: число дорівнює _


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

х - неизвестное число. Уравнение:

2/11 · х = 35,4

х = 35,4 : 2/11

х = 35,4 · 11/2

х = 35,4 : 2 · 11

х = 194,7

Ответ: 194,7.

Проверка:

2/11 · 194,7 = 194,7 : 11 · 2 = 35,4.