Допоможіть зробити задачу.Площа102 3/4га.Пшеницею засіяно 50 7/8 га.Житом 23 1.20 на.А решту

просом.Яку площу засіяно просом.?

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Алиша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 50 7/8 + 23 1/20 = 50 35/40 + 23 2/40 = 73 37/40 (га) - засеяно пшеницей и житом

2) 102 3/4 - 73 37/40 =

102 30/40 - 73 37/40 =

101 70/40 - 73 37/40 =

28 33/40 (га) - засеяно просом

Ответ: 28 33/40 га