1. Масштаб карти 1:3 000 000. Визнач відстань на місцевості, якщо на карті все дорівнює: а) 7 см;

б) 6,2 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мусаева Алсу.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)

7/х = 1/3000000

х = 7*3000000 / 1

х = 21000000/1

х = 21 000 000

21 000 000 см = 210 км

Ответ : 210 км

б)

6,2/х = 1/3000000

х = 6,2*3000000 / 1

х = 186000000 / 1

х = 18 600 000

18 600 000 см = 186 км

Ответ : 186 км