Знайдіть дві різні первісні для функції 1) f(x)=x^19. 2)f(x)=1/x^6​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Анюта.

Відповідь:

Покрокове п1)f(x)=x^19\\F(x)= \frac{x^(20)}{20}\\    \\\\2)f(x)=\frac{1}{x^6}\\f(x)=x^-6\\ F(x)=\frac{x^-5}{-5}ояснення: