Знайди число: 6/11 якого дорівнюють 72 3/14 якого дорівнюють 8,4


Ответы на вопрос

Отвечает Церакиди Маша.

Відповідь:

72:6/11=132

8,4:3/14=196/5=39 1/5

Покрокове пояснення: