Периодты ондық бөлшек түрінде жазындар 2/3,-3/22,1/15,4/9,5/11,7/36,-1/60пж срочноооооол​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Женя.

Пошаговое объяснение:

2/3 = 0,(6)

-3/22 = -0,13(63)

1/15 = 0,0(6)

4/9 = 0,(4)

5/11 = 0,(45)

7/36 = 0,19(4)

-1/60 = -0,01(6)