З якою швидкістю їхав автомобіль , якщо він за 5/6 годин проїхав 55 км?


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Тёма.

Ответ: 66км/год

Пошаговое объяснение:

S=VT;

V=S/T; V=55/5/6=55*6/5=66км/год