З двох мист одночасно назустріч один одному вирушили два туристи. Швидкість одного з них - 5 1/3

км/год, а другого - в 1 1/3 рази менша. Якою буде відстань між туристами через 2 3/4 год після початку руху, коли відомо що відстань між містами 29 км пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лешкевич Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо швидкість другого туриста  

5 1/3 : 1 1/3 = 16/3*3/4= 4 км/год

тоді швидкість зближення дорівнює:

5 1/3 + 4 = 9 1/3 км/ч

Знайдемо яку відстань пройшли разом

9 1/3 * 2 3/4= 28/3*11/4=77/3 = 25 2/3 км

Відстань між туристами

29- 25 2/3= 3 1/3 км