3 /20+2/5=? пж айтасыздарма​


Ответы на вопрос

Отвечает Илясова Алина.

Ответ:

11/20 или 0,55

Отвечает Домбровская Екатерина.

Ответ:

3/20+8/20=11/20=0,55

Пошаговое объяснение:

8/20 болып ауыскан себеби алымдарын бирдей кылып келтиру ушин 2/5ти 4ке кобейтемз сонда солай шыгады ал егер оны ары карай ашин сан кылу керек болса онда 11ди 20 га болесн сонда жауабы0.55болады