Майстер виготовив стілець і покрив його лаком .Лакування стільця тривало 25хв,що становить 1/16

часу усієї роботи.Скільки годин і хвилин працював майстер?(Вибачаюсь просто в мене зараз кр.)​

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пусть х - часов и минут работал мастер всего

тогда на лакирование стула у него ушло:

х*1/16=25 мин

х= 25 / 1/16

х= 25*16/1

х=400

400 минут (60*6+40=6 час 40 мин) всего работал мастер