Розв’яжіть задачу Периметр прямокутника дорівнює 34 см, а одна з його сторін – 12 см. Знайдіть

довжину сусідньої сторони прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Анастасия.

Ответ:5

Пошаговое объяснение

12+12=24- стороны a

34-24=10- 2стороны b

10:2= 5- сусідня сторона

Отвечает Азюковский Ярослав.

Ответ: 2*(х+12)=34 или х+12=17 или х=5 см.

Пошаговое объяснение: