Рационал сандарды бөлу. 1-сабақ Теңдеуді шеш: –7x + 4x + 4,8

= –4,8.Жауабы: x = .​

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Алина.

Ответ:

3,2.

Пошаговое объяснение:

-7x+4x+4,8=-4,8;\\-7x+4x=-4,8-4,8;\\-3x=-9,6;\\x=-9,6:(-3);\\x=3,2

Ответ: 3,2.