431. Два велосипедисти виїхали одночасно назустріч один одному з двох міст, відстань між якими 78

км. Велосипе-дисти зустрілися через 3 год. Знайди швидкість першоговелосипедиста, якщо швидкість другого 12 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тертышная Есения.

12*3=36 (км) проїхав до зустрічі другий велосипедист

78-36=42 (км) проїхав до зустрічі перший велосипедист

42:3=14 (км/год) швидкість першого велосипедиста

Відповідь: 14 км/год