Знайдіть число 2/3 якщо дорівнює 56


Ответы на вопрос

Отвечает Єгорова-Егорова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2\3 - 56

1 - Х

х=(1*56):2\3=56*3\2=84