Задача ПОМОГИТЕ СРОЧНО Маса 20 однакових футбольних м'ячів 6 кг 800 г,Чи витримає сітка манежу 40

таких само м'ячів,якщо вона розрахована на зберігання спортивногоінвентарю не більше 15 кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шушляпина Юлия.

Ответ:

Да

Пошаговое объяснение:

6,8 : 20 = 0,34(кг) - 1 мяч

40 * 0,34 = 13,6(кг)

13,6 кг < 15 кг

Отвечает Ильин Кирилл.

Пошаговое объяснение:

краткая запись : решение:

20м=6.8 кг 6.8×1÷20= 0.43кг

1м=х 0.43×40=13.6кг

40м=? ответ: 40м=13кг 600 гр