4. Аудандары 16 см*, 25 см? және 9 см? болатын шаршылар сал. как делать это​


Ответы на вопрос

Отвечает Хорошильцева Поля.

Пошаговое объяснение:

шаршы деген квадрат, ягни кабыргалары тен

16см²=4*4

25см²=5*5

9см²=3*3