2. Теңдеудің түбірін тауып тексер : y∙y+17=66​


Ответы на вопрос

Отвечает Вавилов Захар.

Ответ:

y \times y  + 17 = 66

 {y}^{2}  = 66 - 17

 {y}^{2}  = 49

у = ± 7

7*7+17=49+17=66

66=66