Теңдеуді шеш және түбірін тап.38 400 : 8 – x = 3 200​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Георгий.

Ответ:

х=1600

Пошаговое объяснение:

38400:8-х=3200

4800-х=3200

х=4800-3200

х=1600