Відрізок поділили у відношенні 3 до 7. Знайди довжину відрізка, якщо більша його частина становить

14,7

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Александра.

3/7 = х/14,7

х = (14,7*3) : 7 =  6,3

дві частини відрізка 6,3 и 14,7

довжина всього відрізка 6,3 + 14,7 = 21