У восьмому класі 20 учнів , із них 4 хлопчиків, а решта- дівчатка ? Чому дорівнює відшкодування

числа хлопчиків до числа дівчаток?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулягина Злата.

Відповідь: 1:5 - відношення кількості хлопчиків до дівчаток у восьмому класі( читаємо  словами той запис ОДИН ДО П'ЯТИ)

Покрокове пояснення:

1)20-4=16(дів.)- чисельність дівчаток у класі;

2) (тепер знайдемо відношення кількості хлопчики до дівчаток і запишемо то у вигляді дробу( який скоротимо на 4)

\frac{4}{20}=\frac{1}{5}