2. Розв'яжи задачу. Настуся обшиває тасьмою дві серветки квадратної форми.Для першої серветки

вона використала 32 см тасьми. Сторо-на другої серветки на 2 см довша, ніж сторона першої.Скільки потрібно тасьми, щоб обшити другу серветку?Срочно нужно !​

Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Софья.

Ответ:

40 см тісьми потрібно,щоб обшити другу серветку

Пошаговое объяснение:

32+(4*2)=40

Отвечает Воронежский Данила.

4-стороны серветки

1)4*2=8

2)32+8=40см