Задача : З двох станцій, відстань між якими 624км, вийшли одночасно назустріч один одному два

поїзди. Швидкість першого поїзда75км/год, а другого на 6 км/год більше. Через скільки годин вонизустрінуться?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вотинова Саша.

Ответ:

1) 75+6=81 (км/год) — їде другий поїзд;

2) 75+81= 156 (км/год) — швидкість зближення;

3) 624÷156= 4 (год)

Відповідь: через 4 години поїзди зустрінуться.