У классі навчалося 22 учні.У новому навчальному році в класс прибуло 5 нових учнів,а 2 учні

перейшли в інші шуоли.Скільки учнів стало в класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Островна Юля.

Ответ:

1) 22+5=27 (уч)-стало

2) 27-2=25 (уч)-залишилося

Відповідь:25 учнів стало в класі