Із 25 кг неочищеного насіння соняшнику одержують 18 кг чистих зерен .Скільки необхідно взяти

насіння щоб однржати 72 кг зерен? ПЖ ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Казора Ангелина.

Ответ:

100 кг

Пошаговое объяснение:

72÷18= 4

4×25=100

Отвечает Корешкова Валерия.

100 Кг

25/18=x/72

18x=1800

x=100 кг