Купили 9 кг картоплі та 6 кг цибулі, заплативши за всю покупку 87 грн. Скільки коштує 1 кг

картоплі, якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 7 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Десяткова Ксения.

Ответ:

7×6=42 (6 кг цибулі)

87-42=45

45÷9=5(грн, коштує 1 кг картоплі

Удачи!