Площа саду 30 га . З них 6 га займають яблуні , скільки відсотків площі саду відведено під яблуні


Ответы на вопрос

Отвечает Панфилов Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30 га - 100%

6 га    - х%

х=6*100%:30

х= 20% займають яблуні

Отвечает Сафронов Андрей.

Ответ:

30 - 100

6 - х

х = 600/30 = 20%