30%-й розчин цукру у воді має масу 250 грам до нього долили 150 грам води. знайди відсотковий вміст

цукру в новому розчині ​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

1) Пропорция: 250 г раствора - 100%

                         х г сахара - 30%

х = 250 · 30 : 100 = 75 г - масса сахара в первом растворе;

2) 250 + 150 = 400 г - масса нового раствора;

3) Пропорция: 400 г раствора - 100%

                          75 г сахара - х%

х = 75 · 100 : 400 = 18,75% - процентное содержание сахара в новом растворе.

Ответ: 18,75%.