Після того як студентка зняла в банкоматі 6 купюр по 10 грн. у неї стало 85 грн. Скільки грн. було

в студентки спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Капков Витя.

Ответ:

25 грн

Пошаговое объяснение:

6 купюр*10грн=60 грн

85 грн - 60 грн =25 грн

Отвечает Чепель Роман.

Ответ:

25 грн

Пошаговое объяснение:

1) 6•10=60(грн) - зняла у банкоматі.

2) 85-60=25(грн) - було

Відповідь:25 грн було у студентки спочатку.