1-тапсырма 1+1= 7+5= 8+1= 4+8= 2тапсырма 7 санын 5ке қосқындысы 12ге тең 12ден 7 алғанда қанша

Барлық бал 20 ТЖБ

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Анастасия.

Ответ:

1+1=2

7+5=12

8+1=9

4+8=12

7 санын 5 ке қосындысы 12ге тең 12 ден 7 алғанда 5 ке тең

лудший ответ қылдырш и маған 20 балл