3.туркистан облысында макта-мата комбинаты бар .онда жибек ,мата,токыма жане баска да маталар

шыгарылды.тигинши бирдей багада 3м жибек жане 5м токыма мата сатып алды.жибек матага караганда токыма матага 1.200 тенге артык толенген болса,жибек жане токыма маталардын аркайсысына канша тенге толенген? Пж помагите

Ответы на вопрос

Отвечает Родимова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

жибек м-3м-?

токыма м-5м, 1200тг артык-?

ш:5-3=2

1200/2=600

600*3=1800

600*5=3000

3000-1800=1200

Ж: жибек матага 1800тг

    токыма матага 3000тг