Прямокутник площею 63 а має довжину 90 м. Обчисліть периметр прямокутника, якщо 1а = 100м2.


Ответы на вопрос

Отвечает Пигунов Алексей.

Ответ

14180 м

Пошаговое объяснение:

1.6300:90=7000(м2)-ширина  

2.(90+7000)*2=14180(м)-периметр