Відстань між точками А(-3;у) і В(1;-2) дорівнює 5знайдіть у​


Ответы на вопрос

Отвечает Беседин Евгений.

Ответ: √((1+3)²+(-2-у)²)=5⇒16+(-2-у)²=25⇒(-2-у)²=9⇒-2-у1=3⇒у1=-5

                                                                                            -2-у2=-3⇒у2=1.

Пошаговое объяснение: