О 8 годині від станції вирушив електропоїзд зі швидкістю 70 км/год, а через 3 години в тому самому

напрямі вирушив другий електропоїзд зі швидкістю 65 км/год. Якою буде відстань між поїздами о 16 годині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
1)70*8=560
2)65*5=325
3)560-325=235-відстань