6. Розв'яжи задачу в робочому зошиті. О п'ятнадцятій годині зі станції відправився електропоїзд зі

швидкістю 80 км/год, а за годину звідти ж у тому самому напрямку поїхав інший електропоїзд зі швидкістю 75 км/год. Яка відстань буде між НИМИ о вісімнадцятій годині цього дня? срочно помогите :/​

Ответы на вопрос

Отвечает Терещук Рина.

Ответ:

18-15=3(г)

80*3=240(км/г)

75*3=225(км/г)

240-225=15(км)

Відповідь: між електропоїздами буде 15 км різниці у відстані о вісімнадцятій годині.

Пошаговое объяснение:

чет легко