3 2,5 кг соняшника отримують 1,8 кг чистого насіння. Скільки потрібно соняшника, щоб отримати 7,2

кг чистогонасіння?​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинов Даниил.

Ответ:

10 кг

Пошаговое объяснение:

1.8*4=7.2

4*2.5=10

Отвечает Коротков Никита.

Ответ:

2.5:100= 1,8: х

100*1,8:2,5=7,2

х=7,2

тому треба 10кг соняшника,щоб отримати 7,2 чистого насіння

Пошаговое объяснение: