З 2,5 кг соняшника отримують 1,8 кг чистого насіння. Скільки потрібно соняшника, щоб отримати 7,2

кг чистого насіння?

Ответы на вопрос

Отвечает Федечкина Даша.
Треба 10 кг чистого соняшника для  того щоб війшло 7.2 кг насиня
Отвечает Шорина София.
2.5кг-1.8кг
х кг - 7.2 кг
х =2.5×7.2÷1.8=18÷1.8=10 кг.