Відстань між двома містами 500 км. Одночасно назустріч один одному вирушили 2 автомобілі. Яка

швидкість кожного автомобіля, якщо другий рухався зі швидкістю на 15 км/год більшою за швидкість першого і через 3 години після початку руху відстань між ними була 119? срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Шлычков Демьян.

Пусть х км/ч - скорость одного автомобиля, тогда (х + 15) км/ч - скорость другого автомобиля. Уравнение:

(х + х + 15) · 3 = 500 - 119

(2х + 15) · 3 = 381

2х + 15 = 381 : 3

2х + 15 = 127

2х = 127 - 15

2х = 112

х = 112 : 2

х = 56 (км/ч) - скорость одного автомобиля

56 + 15 = 71 (км/ч) - скорость другого автомобиля

Ответ: 56 км/ч и 71 км/ч.