5/6+3/4памагити пжпжпжпжпж​


Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Соня.

Ответ:

1 7/12 (1 ціла і сім дванадцятих)

Пошаговое объяснение:

5/6(домножаєм на 2) + 3/4(домножаєм на 3) = 10/12 + 9/12 = 19/12 = 1 7/12