Батькові 40 років. Одному з його синів 12 років, а другому – 8. Через скільки років вік батька буде

дорівнювати сумі років обох його синів? без иксов плис

Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Максим.

Ответ:

через 20 років

Пошаговое объяснение:

12+8=20 (2 сыновьям)

40-20=20 (разница между отцом и сыновьями)

20:2=10 ( разница на одного из двух сыновей сына)    

10*2=20 ( но их было два)

С иксами

40+х=12+х+8+х

40-12-8=2х-х

х=20 років

через 20 років

Отвечает Курманов Айдар.

Ответ:

через 20 років, це правильна віповідь

Батькові 40 років

Син 1 - 12

Син 2 - 8

1) 12+8=20 (років) батьку

Пошаговое объяснение: