Батькові 40 роки а його синам 12 і 8 років через скільки років вік батька буде дорівнювати сумі

років його синів

Ответы на вопрос

Отвечает Утробина Анна.
40+х=12+х+8+х
40-12-8=2х-х
х=20 років
через 20 років