8 білочок розділили між собою порівну 96 горіхів, а 9 бурундуків — 54 горіхи. У скільки разів менше

горіхів отримав 1 бурундучок, ніж 1 білочка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабкин Николай.

Ответ:

1)96:8=12

2)54:9=6

3)12-6=6

Отвечает Тарасов Влад.

Ответ:

1)96:8=12(г.)-отримала одна білочка

2)54:9=6(г.)-отримав один бурундук

3)12:6=2

Відповідь: бурундук отримав в 2 рази менше горіхів ніж білочка