Залізна кулька, об'єм якої 10 см³, має масу 79 г. Якою буде маса прямокутного паралелепіпеда,

виготовленого з такого самого заліза, якщо його виміри дорівнюють 4,5 см , 2 см і 3 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Набиев Азамат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V=4,5*2*3=27 см³ об*єм нової кулі

10см³ - 79 г

27 см³- х г

х= 27*79 :10

х=213,3 г маса прямокутного паралелепіпеда