стальна кулька, об'єм якої 10 см3, має масу 78 г. якою буде маса прямокутного паралелепіпеда,

виготовленого з такої самої сталі, якщо його виміри дорівнюють 2,5 см, 6 см і 8 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Семён.

Пошаговое объяснение:

Vпарал=a×b×c

Vпарал=2,5×6×8=120 см^3

Пропорция :

10 см^3 - 78 г

120 см^3 - х г

Х=120×78:10=936 г

Ответ : 936 г