Визнач скільки відсотків становить а)10%від15% б)1 1/5 від 1 1/4 в)2/7 від 8/21


Ответы на вопрос

Отвечает Узоков Мехрубон.

Ответ:

а)2/3%=0,66...%

б)29/20%=1,45%

в)3/4%=0,75%