довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 28 см, а ширина у 4 рази менша. Висота на 2 см довша

від ширини. знайти об'єм прямокутного паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Lykoshkov Dima.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

28 :4= 7 см ширина

7+2 = 9 см висота

Об'єм прямокутного паралелепіпеда:

V=a*b*c= 28*7*9=1764 см3