Помогите срочно плисс Квадрат і прямокутник мають рівні площі, сусідні сторони прямокутника

дорівнюють 3 см і 12 см. Знайдіть периметр квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Кадуцкий Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S = 3*12 = 36 см² - площадь прямоугольника .

S квадрата = 36 см²

Значит сторона квадрата = 6 см

Р = 6 * 4 = 24 см